Členky oddílu

Seznamte se s námi

RANGERS

Olaf

"Miluju netflix kde se většinou koukám na Riverdale, Stranger things nebo Teorii Velkého třesku. V oblibě mám i kreslení které chci použít v mé budoucí kariéře architektky/fotografky/malířky. Na skautu mám ráda super lidi pohromadě a střediskové akce."

Grepy

"Mám ráda hudbu (hraju na kytaru a zpívám). Taky si ráda čtu. Do skauta chodím už 9.rok a líbí se mi tady, protože je tady spousta super lidí, a taky protože si tu můžu vyzkoušet a naučit se spoustu nových věcí."

Titivu

Tříska

"Mám ráda zábavu. Na skautingu se mi líbí všechno."

Ups

"Mám ráda skaut, hudbu, také černou, šedou a miluju čtení! Hraju na tři různé flétny. Na skautingu se mi nejvíc líbí... asi všechno. Hlavně to, že tady jsou super lidi. Jo - a vyhrála jsem s Olafem Dobromysl má talent!

Adélka

"Ráda čtu a ráda jím, ráda papám maršmelouny, ráda hraju bedminton a jsem ráda že jsem členkou dinosaurů. Nemám ráda čínskou polévku za studena. Mám ráda své neexistující kamarády :)"

Olala

"Mám ráda sladkosti a ráda dělám gymnastiku."

Bivoj

"Ráda jím, a ráda čtu, ráda papám maršmelouny a jsem ráda že jsem členkou Dinosaurů, nemám ráda studenou čínskou polévku."

Indi

Viking

"Mám ráda modrou barvu a ráda si maluju."

Šéf

Přesky

"Mám ráda kočky a králíky a ráda pletu z gumiček."

JEŽCI

Radči

"Chodím do skauta, protože je tu sranda a protože proč ne."

Zakdy

"Do skauta chodím, protože bagr sedí na stromě a plete kakao."

Dáreček

"Miluju jídlo a na skautu mi baví, že je tu sranda."

Jojo

Makarón

"Mám ráda jahodové buchty, červenou barvu, štěkacího pejska, ráda jezdím na kole, chodím do školy, kreslím a nemám ráda černý rybíz a uklízení v pokoji."

Kroky

"Do oddílu chodím, protože mě to baví a mám tu kamarádky. Miluju jídlo."

Rybka

"Do skauta chodím, protože mě to tu baví a je to zábava. Ráda chodím na plavání."

KOALY

Tygr

Do tohohle oddílu chodila polovina mé rodiny a je to tu úžasný. Mám ráda dobrodružství a taky tu mám nejlepší kamarádku Mauglí.

Mauglí

Na skautu miluju to, že je tu spoustu kamarádů a dobrý jogurty. Taky tu mám nejlepší kamarádku Tygra.

Stue

Do oddílu mě přivedla starší sestra.  Mám ráda sport, luštění a hry, které hrajeme. Baví mě schůzky, výpravy a tábory.

Sovička

Všichni mi říkaly, že je Dobromysl super a je. Baví mě hrát hry a scházet se s ostatníma koalama.

Delfín

Do skauta chodím, protože se chci naučit například morseovku a uzle a abych poznala nové kamarády. Ráda plním nástrahy.

Hopík

Do skauta chodím, protože tu jsou fajn lidi. Ráda hraju a učím se nové hry.

PANTEŘI

Jiskra

"Já jsem Jiskra a mám ráda oheň. Můj koníček je ježdění na koni a mám ráda tanec."

Kombi

"Já jsem Kombi. Oblíbené zvíře: bílý tygr. Oblíbené jídlo: plněné knedlíky. Oblíbený koníček: vyrábění."

Sonic

"Já jsem Stella, mám ráda kočky, můj nejoblíbenější předmět je čeština a mám ráda gymnastiku."

Locika

"Baví mě gymnastika a ráda chodím do skauta. Nejvíc mi chutnají špagety."

Medaile

"Moje oblíbená barva je !!!žlutá!!! moje oblíbené jídlo je !!!svíčková!!! Ráda kreslím, vyrábím a tak dál"

Smajlík

Anděl

SVĚTLUŠKY

Junák - český skaut, 7. středisko Blaník, z. s.
Vytvořeno službou Webnode