Členky oddílu
Seznamte se s námi

RANGERS

Tečka

"Mám ráda kočky a pistáciovou zmrzlinu. Studuji bilingvní sekci Gymnázia Jana Nerudy a umím si ve francouzštině objednat croissante. Skaut je pro mě místem, které mi pomohlo najít skvělé přátele (kteří s vámi jdou do všeho), lépe poznat mě samotnou, druhé lidi a svět, ve kterém žiju."

Kukuč

"Mám ráda skauting, lidi, divadlo, sbor, tancování. Nemám ráda oranžovou barvu, samotu, žáby a bezohledné lidi."

Žabka

"Mám ráda sport, kamarády, jídlo, rodinu, zvířátka, vesnice a hodné lidi."

Houbinka

"Na skautu miluju zábavu, kamarády, tábory, jídlo a Vašíka. :))"

Zip

"Na skautingu mě baví to, že je s holkama neustále sranda a že může být člověk sám sebou. Skauting mě rozvíjí správným směrem... "

Pulec

Mám ráda práci s koňmi, miluju jídlo a čas strávený s ostatníma holkama ze skauta.

STARŠÍ SKAUTKY

Žirafa

"Skauting beru jako nadřazené slovo pro slova zábava, super kamarádi, nová poznání, pochopení, duchovní naplnění."

Mašle

"Na skautu se mi líbí, že jsou tu super lidi, se kterými je sranda. Naučíme se nové užitečné věci."

Kopi

"Mám ráda skaut, protože tu jsou fajn lidi a taky proto, že díky němu patřím do nějaké skupiny."

Sezam

"Na skautu mám ráda kamarády a zábavu. Mám ráda tanec a černou barvu."

LAMY

Dino

Šifra

"Na skautu mám ráda kamarádky a akce, kde společně plníme úkoly. Také mě baví výzvy , které mě nutí překonávat sama sebe."

Hermoš

"Na skautu se mi líbí, že hrajeme hry a jsme tu všichni spolu. A ráda si maluju."

Lentilka

"Skaut mám ráda kvůli tomu, že tu mám kamarády, protože tu vyrábíme a že hrajeme různé hry."

Olinka

"Skaut je prostě fajn smečka."

Ariela

"Do skauta chodím už 6 let a vždy se tu něco nového naučím. Je tu hodně skvělých lidí, kteří mě ve všem podrží a vždy se na ně můžu obrátit. Je to pro mě místo, kde vím, že někam patřím. Něco jako druhý domov."

Ptáče

"Ve skautu mě baví hry a to, že se tu učím novým věcem."

VEVERKY

Amálka

"Ráda jezdím na lyžích, na kole a ráda plavu v bazénu. Nemám ráda nudu."

Olaf

"Mám ráda skauting, žít život naplno, lišky, černou barvu a šifry. Ráda hraju divadlo, sportuju. A nesnáším nudu."

Miládka

"Mám ráda skaut a fialovou barvu. Mám strašně moc sourozenců a všichni jsou mladší. Nesnáším houby!"

Titivu

Áňa

"Mám ráda modrou barbu a zvířata. Moje kroužky jsou tancování a skaut. Ráda plavu, lyžuju a kreslím."

Johanka

"Mám ráda skauting, výtvarku, keramiku a ráda lyžuju a hraju na kytaru."

Mája

DINOSAUŘI

Olala

"Mám ráda sladkosti a ráda dělám gymnastiku."

Bivoj

"Ráda plavu a nemám ráda špenát."

Nula

"Mám ráda Vánoce a ráda dělám blbosti s Bivojem. Nemám ráda ocet."

Indi

Viking

"Mám ráda modrou barvu a ráda si maluju."

Šéf

WiFi

"Mám ráda balet a čokoládu."

Adélka

"Mám ráda psy, ráda si maluju a nerada uklízím pokoj."

MALÉ SVĚTLUŠKY

Hedvika

"Mám ráda kočky a králíky a ráda pletu z gumiček."

Mája

"Mám ráda plavání, ráda jezdim na koni a nemám ráda špenát."

Editka

"Mám ráda palačinky, instantní nudle, ráda trénuju hvězdu, maluju si, chodím na návštěvy. Nemám ráda smaženou cibuli a žížaly."

Dáreček

"Mám ráda špenát, sladkosti, pórkovou a dýňovou polévku, hlodavce (nejvíce morčata) a kamarádky ve škole. Ráda kreslím, cvičím a chodím na skauta. Nemám ráda samotnou sůl a rajčatovej džus."

Jojo

Eliška

"Mám ráda jahodové buchty, červenou barvu, štěkacího pejska, ráda jezdím na kole, chodím do školky, kreslím a nemám ráda černý rybíz a uklízení v pokoji."

Adélka H.

"Mám ráda maminku, ráda lyžuju, jezdím na kole a kreslím si. Nemám ráda, když mě zlobí brácha!"

Ada