Členky oddílu
Seznamte se s námi

RANGERS

Tečka

"Mám ráda kočky a pistáciovou zmrzlinu. Studuji bilingvní sekci Gymnázia Jana Nerudy a umím si ve francouzštině objednat croissante. Skaut je pro mě místem, které mi pomohlo najít skvělé přátele (kteří s vámi jdou do všeho), lépe poznat mě samotnou, druhé lidi a svět, ve kterém žiju."

Zip

"Na skautingu mě baví to, že je s holkama neustále sranda a že může být člověk sám sebou. Skauting mě rozvíjí správným směrem... "

Pulec

Mám ráda práci s koňmi, miluju jídlo a čas strávený s ostatníma holkama ze skauta.

STARŠÍ SKAUTKY

Žirafa

"Skauting beru jako nadřazené slovo pro slova zábava, super kamarádi, nová poznání, pochopení, duchovní naplnění."

Sezam

"Na skautu mám ráda kamarády a zábavu. Mám ráda tanec a černou barvu."

LAMY

Dino

Šifra

"Na skautu mám ráda kamarádky a akce, kde společně plníme úkoly. Také mě baví výzvy , které mě nutí překonávat sama sebe."

Hermoš

"Na skautu se mi líbí, že hrajeme hry a jsme tu všichni spolu. A ráda si maluju."

Lentilka

"Skaut mám ráda kvůli tomu, že tu mám kamarády, protože tu vyrábíme a že hrajeme různé hry."

Olinka

"Skaut je prostě fajn smečka."

Ariela

"Do skauta chodím už 6 let a vždy se tu něco nového naučím. Je tu hodně skvělých lidí, kteří mě ve všem podrží a vždy se na ně můžu obrátit. Je to pro mě místo, kde vím, že někam patřím. Něco jako druhý domov."

Ptáče

"Ve skautu mě baví hry a to, že se tu učím novým věcem."

VEVERKY

Mikča

"Ráda jezdím na lyžích, na kole a ráda plavu v bazénu. Nemám ráda nudu."

Olaf

"Mám ráda skauting, žít život naplno, lišky, černou barvu a šifry. Ráda hraju divadlo, sportuju. A nesnáším nudu."

Miládka

"Mám ráda skaut a fialovou barvu. Mám strašně moc sourozenců a všichni jsou mladší. Nesnáším houby!"

Áňa

"Mám ráda modrou barvu a zvířata. Moje kroužky jsou tancování a skaut. Ráda plavu, lyžuju a kreslím."

Johanka

"Mám ráda skauting, výtvarku, keramiku a ráda lyžuju a hraju na kytaru."

Ups

DINOSAUŘI

Olala

"Mám ráda sladkosti a ráda dělám gymnastiku."

Bivoj

"Ráda plavu a nemám ráda špenát."

Nula

"Mám ráda Vánoce a ráda dělám blbosti s Bivojem. Nemám ráda ocet."

Indi

Viking

"Mám ráda modrou barvu a ráda si maluju."

Šéf

WiFi

"Mám ráda balet a čokoládu."

Adélka

"Mám ráda psy, ráda si maluju a nerada uklízím pokoj."

MALÉ SVĚTLUŠKY

Hedvika

"Mám ráda kočky a králíky a ráda pletu z gumiček."

Mája

"Mám ráda plavání, ráda jezdim na koni a nemám ráda špenát."

Editka

"Mám ráda palačinky, instantní nudle, ráda trénuju hvězdu, maluju si, chodím na návštěvy. Nemám ráda smaženou cibuli a žížaly."

Dáreček

"Mám ráda špenát, sladkosti, pórkovou a dýňovou polévku, hlodavce (nejvíce morčata) a kamarádky ve škole. Ráda kreslím, cvičím a chodím na skauta. Nemám ráda samotnou sůl a rajčatovej džus."

Jojo

Eliška

"Mám ráda jahodové buchty, červenou barvu, štěkacího pejska, ráda jezdím na kole, chodím do školky, kreslím a nemám ráda černý rybíz a uklízení v pokoji."

Adélka H.

"Mám ráda maminku, ráda lyžuju, jezdím na kole a kreslím si. Nemám ráda, když mě zlobí brácha!"

Ada