Klubovna
Kde najdete naši klubovnu?

Naše klubovna se nachází přímo v Michelském lese mezi nedalekými rybníky. Naší výhodou je, že jsme v přírodě, před klubovnou je velký prostor na spoustu sportovních aktivit. Nevýhodou je, že je to ke klubovně "přes les", a tak je potřeba na každou schůzku čekat na vedoucí, která děti přes les odvádí, aby nikdo nešel sám, zvlášť když je třeba v zimě tma.

Jedná se o areál kluboven (je zde více skautských oddílů) - náš baráček je ten dřevěný s názvem Ořeší.

  • AUTOBUSEM...

Ke klubovně lze přijet autobusem na zastávku U Labutě (mezi zastávkami Kačerov a Nemocnice Krč). Zde vždy čeká některá z vedoucích - jsme zvyklé mít na schůzku sraz zde a pak jdeme všichni společně ke klubovně. Sraz je na zastávce ve směru na Nemocnici Krč. Na zastávku U labutě jezdí autobusy z Kačerova: 196, 114, 106, ( 193 >jezdí z Budějovické ).

  • AUTEM...

K areálu se dá dojet také autem. Pokud víte, kde se nachází Krčská Sokolovna (ulice: Za Obecním úřadem 7), přijedete k ní a následně pak pokračujte dolů do tunýlku (podjezd Jižní spojky) a první hned ostře doleva (to už jedete úzkou cestou lemovanou stromy). Touto cestou dojedete až nakonec k bráně - tam auto prosím zaparkujte (v mapce písmeno P) - projděte bránou pěšky. V areálu uvidíte několik "budov" - dvě bílé a jednu dveřenou, to je ta naše. Jmenuje se Ořeší, což má napsáno i u vchodu.